Neviem ako Vám, ale mne sa vždy keď sa povie zrub, vybaví krásna drevená chatička na horách. Nikde nič iba kľud, ticho a pohoda.

Zrub ako víkendová chata alebo plnohodnotné bývanie 

Pokiaľ stále túžite po kľudnom živote v zrube, a predsa komfortný, naša firma Gasparik, s.r.o. Vám takýto sen splní.  Zrub nemusí slúžiť iba ako víkendová chata. Realizácia je totiž z kvalitných materiálov, preto sa nemusíte obávať, usadiť sa v zrube nastálo. Ak máte radi vôňu prírodného dreva, tak si takýto štýl života ihneď zamilujete.

Luxusné bývanie v zrube

 Snažíme sa naším klientom vo všetkom maximálne vyhovieť. Radi skĺbime moderný štýl s klasickými prvkami zrubu priamo na mieru, aby nijako nenarušili okolie, a zároveň rodine poskytoval jedinečné bývanie. Nemusíte mať obavy z malých okien, tmavých miestností, či riešiť problém s výberom vhodného nábytku. Pokiaľ si u našej spoločnosti necháte vyrobiť akúkoľvek drevostavbu, zrealizujeme Vám nábytok do zrubu priamo na mieru. Všetko bude ladiť tak ako má. Od nás môžete mať tiež okná, dvere, schodisko i kuchynskú linku. Skrátka a dobre, postavíme Vám plnohodnotný domov.

Radi pomôžeme, poradíme a odpovieme na všetky Vaše otázky ohľadne bývania v zrube. Tiež sa môžete na vlastné oči presvedčiť ako vyzerajú nami už zrealizované stavby, pre lepšiu predstavu.

Kontaktujte nás

 Neváhajte nás preto kontaktovať s akýmikoľvek otázkami. Najkôr spolu preberieme všetky Vaše priania spolu s požiadavkami, akoby mala drevenica vyzerať a prispôsobíme podľa pozemku, ktorý  máte k dispozícií.

 

Realizácia zrubu

 Po vzájomnej diskusií  je na rade návrh projektu a následná realizácia samotnej stavby. Naša spoločnosť sa riadi – kvalita, rýchlosť, spokojnosť. Veríme, že i Vy sa stanete naším spokojným zákazníkom.