+421 41 4364 235
395_572_0_1446629032

Euro okná a vchodové dvere

Vyrábame kvalitné drevené eurookna a vchodové dvere, ktoré Vám ušetria veľa peňazí. Okna a dvere od nás sú zárukou výborných izolačných vlastností, tepelných aj zvukových. Pritom ďalej spĺňajú dlhoročnú životnosť, vysokú bezpečnosť a moderný design. Poradíme Vám s výberom, ktorý typ bude pre drevostavbu ten najvhodnejší. Na výber máte veľa druhov prevedení, farieb a prepracovaných i jednoduchých detailov. Pridajte sa i Vy k našim spokojným zákazníkom.
397_572_0_1446629248

Interiérové dvere

Pripravili sme pre Vás širokú ponuku interiérových dverí, ktoré sú vhodné do každého interiéru. Vyberať môžete z viacerých dizajnov, prevedení či vlastností. Radi Vám vyrobíme dvere priamo na mieru. Nemusíte teda váhať medzi vzhľadom a vlastnosťami. Uspokojíme potreby i toho najnáročnejšieho zákazníka. Pokiaľ chcete dvere so špecifickými detailami, nie je pre nás problém ani toto riešenie.
393_572_0_1446628816

Schodiská

Ak chcete do svojho interiéru kvalitné a bezpečné schody, vyrobíme Vám ich. Pokiaľ sa práve rozhodujete, aké schodisko vybrať, navrhneme pre Vás to najideálnejšie. Našim cieľom je zaistiť také dispozične riešené schodisko, aby sa hodilo do každého interiéru a pritom zbytočne nezaberalo miesto. Schodiska vyrábame z masívneho dreva, ktoré zostane vždy nadčasové s dlhoročnou životnosťou. Tým, že vyrábame schodiska na mieru, existuje niekoľko možností prevedení. Výsledkom bude kvalitne zhotovené schodisko, ktoré Vám vydrží večne.
SONY DSC

Kuchynské linky

Naše kuchynské linky sú funkčné, kvalitné a praktické. Samozrejmosťou každého domu i drevostavby je kuchynská linka. Kuchynské linky od našej spoločnosti sú navrhnuté a vyrobené na základe Vašich požiadaviek v súlade s interiérom a Vaším vkusom. A pritom s ohľadom na praktičnosť. Skrinky i linku Vám poskladáme tak, aby ste sa vo svojej kuchyni cítili dobre. Varenie sa stane od tejto chvíle radosťou.