+421 41 4364 235

Prečo bývať ve zrube?

  • tradícia
  • kvalita
  • štýl

 

Výroba zrubov

Zruby vyrábame z hranolov o šírke 100 – 240mm, opracovany lepený hranol umožňujú vyrábať klasické štýlové drevenice, ale aj moderné zruby s veľkými presklenými plochami a veľkými rozmermi obytnej plochy. V masivnom zrube najviac vynikne schopnost dreva uvolnit a prijat vlhkost. V zrube je specificka klima, dom „dýcha“. Je mimoriadne vhodny pre ludi s respiracnymi ochoreniami.

Doplnky ku zrubom

K našim zrubom dodávame možnosť si záhradu vybaviť pergolou a altánkom a to všetko vyrábame na mieru pre Vás. Vyberajte z mnohých druhov materiálov a farieb.

Víkendové chaty

V závislosti od klimatických podmienok a využívania objektu navrhneme vhodnú skladbu obvodového plášťa a ostatných častí stavby - podlaha, strecha, okná a štíty.

Rodinné domy

Legislatívne požiadavky na rodinné domy z hľadiska mernej potreby tepla vyžadujú používanie zrubových hranolov šírky 200 až 240mm

Pôdorys

Realizácie

Vizualizácie

Vzorový zrub

Tradícia dreveníc  sa vracia do nášho života v spojení  so zdokonalenými modernými technológiami, ktoré prinášajú komfort a úsporu energie v  harmónii s prírodou. Zrub vie upútať zaujímavými prvkami a tvarmi, ktoré dopĺňajú tradičnú architektúru a harmonizujú s prostredím. Kvalitné stavebnostolárske prvky ako okná, dvere a taktiež krytina dotvárajú ucelenú kompozíciu a zároveň prispievajú k nízkej údržbe drevostavby.  
Zastavaná plocha 112 m2
Obytná plocha 202 m2
Skladba obvodového plášťa 1NP hranol 240mm
Skladba obvodového plášťa 2NP sendvič 240mm

Pôdorys

Realizácie

Vizualizácie

Vzorová chata

Zrubové chaty dnes vnímame ako víkendové sídla oddychu pre celú rodinu a tradičné tvary dopĺňame o terasy, balkóny a vikiere rôznych tvarov. V našich oblastiach je tradičné opracovanie dreva v tvare hranola, čo môžeme za pomoci moderných technológií zdokonaliť a získať tak výborné tepelnoizolačné vlastnosti (prispieva k úspore energií).
Zastavaná plocha 112 m2
Obytná plocha 202 m2
Skladba obvodového plášťa 1NP hranol 240mm
Skladba obvodového plášťa 2NP sendvič 240mm

Realizácie

Chata Donovaly